Založení podnikání není nic složitého. Je k tomu potřeba mít správný věk, podnikatelský záměr, který Vám bude vydělávat a živnostenské oprávnění. V české republice je přes 1 milion podnikatelů. Možná se to může zdát, že na tak malý stát je to hodně, ale spousta třeba podniká v zahraničí anebo má pozastavené živnosti. Hodně podnikatelů bohužel skončilo vlivem covidové pandemie. Byla doba kdy se mnoho podniků uzavřeno a podnikatelé to bohužel neustály. Tato doba je, ale díky bohu za námi a podnikání se opět může rozjet ve velkém. Pokud teda zvažujete začít podnikat podíváme se jak na to co nejefektivněji.

založení firmy

Jak začít podnikat

K založení podnikání je potřeba mít věk 18 let, kdy v tomto věku přebírá všechny právní náležitosti. Dále je potřeba zajít na živnostenský úřad, kde s Vámi úřednice provede registraci do živnostenského rejstříku. K založení živnosti je potřeba uhradit správní poplatek. Ten momentálně činí 1000 Kč.

založení firmy

Založení sro

Společnost s ručením omezeným je obchodní společnost známá pod zkratkou s.r.o. Důležité je mít založené podnikání. U druhu této obchodní společnosti může být jeden nebo více společníků. U obchodní společnosti je potřeba mít zákonný vklad. U s.r.o. je to minimálně 1 Kč. Horní hranice je neomezená. Pokud máte toto splněno je potřeba se domluvit a sepsat společenskou smlouvu, která musí být notářsky ověřená. Pokud už máte zařízeno i toto, zapíše se Vaše s.r.o. do obchodního rejstříku a proces založení obchodní firmy je u konce a vy můžete začít efektivně plnit Vaše podnikatelské cíle.

K založení s.r.o. Vám mohou také pomoci různé specializované firmy, které tuto službu za klienty zprostředkovávají. U založení s.r.o. cena https://www.companiesandoffices.cz/zalozeni-nove-spolecnosti-s-r-o/ se pohybuje od jednotek stovek až po desítky tisíc. Je to podle toho, co vše si od firmy necháte zařídit. Stačí pouze takovou firmu oslovit a nechat si vytvořit cenovou nabídku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup