Mít vysněnou postavu nelze bez práce. Vždy pro to musíte makat a často vás to bude stát dost sil. Pokud hubnete nebo posilujete, nemusíte mít tak rychlou regeneraci a tak rychlý růst svalů. To ovšem neznamená, že se přestanete snažit. Je třeba vytrvat. Také se neuchylujte ke steroidům, které vám to po nějaké době vrátí. Doplňky stravy však nic špatného nepřináší. Hubnutí je třeba ale napomáhat i jinak, aby vše probíhalo zdravě a bez problémů.

Hubnutí břicha

            Důležité je rozhodně, jestli chcete udržovat postavu, abyste se hýbali pravidelně. Pokud cvičíte dva měsíce, a pak na další dva přestanete, vrátí se vám pravděpodobně vaše původní váha. Obzvlášť, když nedodržujete dostatečně pevnou stravu.

            Strava je opravdu důležitá. Nečekejte, že zhubnete, když budete jen cvičit, ale cpát se fast foodem, sladkostmi a podobně. Existuje mnoho zdravější možností. Také je třeba dodržovat pravidelnost. Jídlo si připravujte pravidelně, spíše častěji po menších částech. Snažte se, aby jídlo bylo vyvážené, obsahovalo dostatek sacharidů, bílkovin a nebylo příliš tučné. Nemusíte si zakazovat všechno sladké, ale je třeba to s ním nepřehánět a ovládat se. Nakonec zjistíte, že ho tolik ke svému životu nepotřebujete a o to větší pak budete mít radost z nějaké drobnosti. Nehledě na to, že to leze do peněz.
Zdravá strava

            Dostatečný pitný režim je základ. S vodou budete mít dostatek energie na cvičení, rychleji se vám bude tělo regenerovat a voda se v těle nebude zadržovat, tudíž zásoby nafukující břicho zmizí. Můžete také využít čaje na odvodnění, ale myslete na to, že by měly být přírodní a ne příliš umělé. Společně se spánkem, který vaše tělo regeneruje a pomáhá zrychlovat vývin svalstva na další cviky, a všemi ostatními body máte zajištěnou skvělou postavu, kterou vám budou ostatní závidět, a zdraví jak psychické, tak fyzické.