Šaty prostě sluší a nejsou vhodné jen na významné nebo společenské události. Šatům se nevyhýbejte ani na celodenní nošení například do práce.

Jaké vybrat šaty, aby dokonale zakryly všechny nedokonalosti? Jeden střih je skutečně universální a sluší všem!

Šaty na běžné nošení, šaty do práce, na party, oslavu nebo na společenskou událost, je jedno kam šaty chcete obléknout, aby vám skutečně slušely, musíte si je umět vybrat. Šaty by ženy rozhodně nosit měly a to ženy jakékoliv postavy, opravdu nezáleží na tom, kolik vážíte, jaké máte míry, záleží pouze na vhodně zvoleném střihu. Pokud si dokážete vybrat šaty ve správném střihu, vaši postavu proměníte k nepoznání a také se budete cítit neskutečně pohodlně, žensky a sexy. Existuje spousta druhů šatů, různých střihů, ale je jeden střih, který opravdu umí povznést každou postavu ženy. O čem je řeč?

šaty s výraznou sukní

Šaty do áčka, hodí se pro baculky i ženy se sportovní postavou

Máte pocit, že byste potřebovaly ubrat v pase, že máte tlustá stehna nebo naopak toužíte po větší zadečku nebo výraznějším dekoltu? Každá žena má nějaké problémy se svou postavou a ruku na srdce, se svými křivkami je spokojená jen málokterá žena. Je však jedno, jak vypadáte, protože pokud se dokážete správně obléknout, nemusíte se už nikdy cítit špatně. Mezi všemi střihy šatů ale i sukní, vynikají áčkové šaty. Šaty do áčka skutečně dokážou divy, schovají větší stehna i zadeček, zvýrazní dekolt, odpoutají pozornost ale i zvýrazní. Je tak jedno, kterou postavu máte.

Délka, barva i vzory

Ženy, které mají sportovní postavu, tedy spíše chlapeckou postavu, jsou vysoké a chybí jim křivky, si stěžují právě na to, ženy s křivkami zase na to, že ty křivky mají příliš výrazné. Všechny přednosti, ale umí áčkové šaty pěkně povznést. Pokud máte silnější nohy, volte šaty až pod kolena, nohy skryjete, ale zvýrazníte na sobě pas i dekolt, což vypadá neskutečně přitažlivě. Naopak příliš hubené ženy si za pomoci bohaté áčkové sukně, křivky mohou přičarovat.

áčkové šaty

Áčkové šaty mohou být různě dlouhé, pozor ale dávejte na výběr barvy nebo vzorů. Baculatějším dámám budou slušet šaty v jednotné barvě a spíše tmavší odstíny. I když zajímavé vzory umí také přitáhnout pozornost na ty správná místa.