Hodinový manžel je služba moderní doby pro jinak samostatné a soběstačné ženy. Jedná se o druh služby pro domácnost, která nahrazuje dříve velmi rozšířenou sousedskou výpomoc. Přeci jen se ve městech se sousedy neznáme a nestýkáme tolik jako lidé na vesnicích.
Služba nabízí řemeslníky, kteří ovládají základní práce týkající se fungování domácnosti a také zahradních prostor.
nářadí řemeslníka
Co se týče bytových interiérů, tito muži jsou schopni opravit vám vypínače zásuvek, vyměnit žárovku, opravit zvonek, pomohou vám s montáží i demontáží nového či starého nábytku, upevní poličky, vymalují menší prostory, nalepí tapety či vyčistí ucpaný odpad.
Přiznejme si, že mnohé z nás mají často problémy s technikou, počítače nevyjímaje. Hodinový manžel pomůže s celkovým servisem vašeho PC, s instalací hardwaru, softwaru, správou počítačové sítě. Dále také s instalací satelitních přijímačů a s domácí elektronikou, jako je DVD, set top box nebo wifi.
Speciální službou je úklid po řemeslnících, příprava bytu pro prodej, lakování bytových doplňků nebo také zabezpečení bytových prostor, instalace mříží, bezpečnostních systémů a alarmů.
V rodinném domě vymění okna, pojistky, nainstalují či zrenovují dveře a zvládnou drobné obkladačské a zednické práce, jako třeba štukování, omítání, opravy sádrokartonu, spárování a pokládání dlažby, plovoucí podlahy či vinylu.
žárovka na kabelu
Pokud se jedná o exteriéry, přivezou na příklad kompletní nákup, vymění pneumatiky u auta nebo vám vyvenčí vaše domácí mazlíčky.
Na zahradě se postarají o realizaci i údržbu jezírek, včetně postarání se o jejich faunu a flóru, stejně tak o bazény, trávníky, živé ploty, štípání dříví, stavbu a nátěr plotů, dokonce o návrhy a realizaci japonských zahrad.
Služba hodinový manžel se u nás nejvíce rozšiřovala od roku 2010 a aktuálně je evidováno přes 400 firem a živnostníků, kteří se této užitečné oblasti pro zákaznice věnují.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup