To musí mít narozeniny dřív, než já? Co mu mám darovat. Známe se víc, jak měsíc, ještě jsme spolu nestrávili víc, jak jeden víkend. To je jenom nějaké to randění. A on musí mít narozeniny teď! Co když se rozejdeme dřív, než budu mít narozeniny já? Nemůžu tedy investovat do dárku mnoho peněz! Vždyť já ho ani neznám.
Inu, milá slečno, to vypadá, že z Vaší strany je ta láska tak trochu méně prožívaná, když uvažujete tímto směrem! Ale, co už. Nevíte si rady? Tak vezměte přijatelnou částku peněz a kupte něco, co je praktické, levné, nezavazující, přesto potřebné. Víte, co to může být? Pánská peněženka, která má styl .

peněženka

Tak to zase není tak špatný nápad!
Co říkáte? To by šlo? Takovým dárkem neurazíte. Určitě potěšíte. A rozhodně v případě rozchodu nebudete trvat na vrácení peněženky, která se Vám vlastně ani nehodí. A když hledíte na investici, určitě Vám nebude líto dát přijatelnou částku za dárek, který vypadá vážně draze! Pánská peněženka je stylová, elegantní až luxusní.

  • Váš partner může ale v dárku hledat dvojsmysly, i když! U mužů to moc nehrozí. Ale je dost možné, že se dozvíte, že dárkem jste mu dala najevo, aby si pro život s Vámi připravil vždycky dost peněz. Reakce je prostá: To si piš!
  • Ale také ho Váš nepatrný dárek může dojmout, protože jej nečekal a nikdy předtím nedostal. To už zjistíte sama na místě.
  • Výhodou takového dárku také je, že si začne hned přendávat peníze do nové portmonky a Vy uvidíte, jak dalece se v den jeho narozenin rozšoupnete.

pánská peněženka

Pro dobrý pocit to stačí.
Vy si pořízením elegantní pánské dolarovky splníte představu o dárku pro partnera, kterého neznáte příliš dlouho a dobře. Jemu ale uděláte radost, že dostal praktický dárek. Možná byl připraven na nějakou plyšovou potvoru. A za další rok už můžete s jistotou zvažovat dárek, který bude vycházet z oboustranné znalosti jeden druhého.