V současné době je internet plný videí a návodů, jak můžete očistit svůj šatník, jaké vychytávky si máte pořídit do vaší skříně, abyste měli o všem přehled, kde máte kalhoty, kde zase halenky a trička, a tak bychom mohli pokračovat dále. Co si ale budeme nalhávat, pokud má skříň špatné rozměry, je dispozičně až příliš moc jednoduchá a nenabízí veškeré vymoženosti dnešní doby, je všechno prostě špatně a vy budete spíše donuceni protřídit si šatník a zmenšit ho, než si ho utřídit a udělat si v něm pořádek.

skrin vestavena

To ale nemusí být zas tak nemožné, udělat si ve všem přehled. V současné době jsou vyvinuty důmyslné systémy a všechno je vyhnáno do nejmenšího detailu, abyste jen, co otevřete dvířka od skříně měli o všem přehled a jenom si vytáhli to, co potřebujete a šli dál. Samozřejmě, že existují dobré rady, jak si nekupit zbytečné věci, ale to je zase věc pro jiné téma a jiný článek.

skrin

Nejlépe uděláte, pokud využijete místa na skříň až ke stropu, to znamená, že budete mít nejvýhodnější si nechat udělat vestavěné skříně. Věřte, že ti, co je mají, už by rozhodně nikdy neměnili za nic jiného. Všechno se do nich dá krásně schovat a navíc roztřídit. Pokud víte, jaké jsou vaše možnosti, co se týče rozměrů, kam skříň můžete umístit, můžete si pohodlně z domova http://www.bez-domova.cz/ vyzkoušet 3D konfigurátor, do kterého zanesete vaše požadavky a uvidíte, jak by mohla vypadat a pak můžete rovnou objednávat.

Velice oblíbený je v tomto smyslu drátěný koš či program, jehož zabudování do skříně vám velice usnadní práci a vy budete mít vše uložené jedna radost. Boty, ručníky, spodní prádlo, všechno bude mít svoje místo, to znamená, že nepořádek už nebude mít žádnou šanci. Osadit si je můžete nechat buď celodřevěnými zašupovacími dveřmi, nebo si do nich pro ozvláštnění můžete nechat zabudovat sklo, což vypadá velice hezky a nadčasově.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup