Proč je stavitelný výstružník nepostradatelný?

Pojďme si tento nástroj trochu přiblížit a něco se o něm dozvědět. Pokud jste v tomto oboru začátečník, určitě oceníte jakékoliv informace, které Vás nasměrují správným směrem ve Vašem novém oboru či zaměstnání. Tento výstružník má za úkol pomoci nám při opracování již vyvrtaných či vyhrubovaných otvorů. Díky němu můžeme vytvářet dva typy otvorů. Ty jsou buď kruhové nebo kuželové. Stavitelný výstružník disponuje velkým množstvím řezných břitů. Má jich mezi 4-18. Díky břitům, které jsou vhodným způsobem rozmístěny různě od sebe, dosáhnete tak přesnějšího otvoru.

lidé při práci

Rozměry výstružníku si můžete měnit dle potřeby v uvedeném rozsahu. V nabídce stavitelných výstružníků I-nastroje je jich na výběr spousta, s různými rozsahy. Stačí si jen vybrat ten nejvhodnější pro Vás.
Jejich upínání je velice důležité. Používají se k tomu takzvané volné vložky. Ty umožňují malý pohyb nástroje kolmo k ose otáčení. Výstružník je takto veden již vyvrtaným otvorem. Toto vede k vysoké přesnosti obrábění.
Všechny vhodné doplňky na již zmiňovaném eshopu s jistotou naleznete v přehledné nabídce. A nejen to! Určitě stojí za to tam mrknout. Nabídka je opravdu bohatá. Navíc dodání zboží je velice rychlé.

Výhody vystružování:

  • přesný rozměr
  • geometrický tvar
  • hladký povrch

Vhodné jsou kvalitní nástroje nejen pro vrtání děr, ale i právě pro dokončovací práce. Díky výstružníku svou práci dovedete k dokonalosti. Při samotném vrtání totiž není možné dosáhnout vysoké přesnosti.

nářadí a plán
S tímto nástrojem jsou splněny všechny parametry. Jde tu opravdu o precizní práci. Úžasné je, že jsou přizpůsobeny tak, aby zvládly všechny typy děr. Jedná se o ruční nástroj. To znamená, že břitová část je dlouhá pro lepší vedení v otvoru. Jeho vršek je zakončen čtyřhranem. Cenově velice příznivé. Je zde úměrná kvalita k ceně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup