Prvním velkým úložným prostorem se pro vás zákonitě musí stát postel a rozkládací sedací souprava . Postele, ať už dvoulůžkové nebo jednolůžkové nabízejí jeden z největších úložných prostorů. Proto je opravdu nevýhodné této možnosti nevyužít. Často jsou schopny pojmout k uskladnění i objemné lůžkoviny a ložní prádlo, které by vám jinak zabralo spoustu místa ve skříni.
prostorná ložnice
To samé platí u rozkládacích sedacích souprav s úložným prostorem. Na jednu stranu sedačky zaberou spoustu místa v prostoru, na druhou však i toto můžete využít a to právě tím, že zvolíte sedačku s úložným prostorem. Tento prostor se vám určitě bude hodit při uskladnění polštářů a dek, které mohou zbytečně zabírat místo na gauči, když se zrovna nevyužívají.
knihy a krabice
Velmi praktické k uskladnění věcí například do komor či chodeb jsou obyčejné regály, které můžete vídat v obchodech. Mnoho z vás bude možná namítat, že se na věcech v otevřených regálech bude usazovat prach a o to více bude uklízení, avšak dvířka od skříněk, zabírají další tolik potřebné místo. V úzkých komorách tak umožňují skladování po vícero stranách, a ne jenom na jedné, protože při otevření dvířek už prostor k dalšímu regálu, nebo jenom k pohybu člověka nezbývá.
Další skvělou vychytávkou do úzkých vstupních chodeb bývají výklopné botníky ve skříni. Tyto botníky se prodávají v různých velikostech a šířkách, kdy si skříň vyberete podle možnosti vaší chodby. Nejenže vám na skříni vznikne další prostor k odkládání věcí, ale uvnitř výklopných zásuvek schováte několik párů bot. V některých případech se do tohoto botníku vejde až 16 párů obuvi.
plastová ramínka
Pokud vybavujete šatník, nebo ložnici, zapomeňte na šatní skříně. Zaberou kupu místa, a přesto nesplní toliko svůj účel. Mnohem praktičtější je na zeď přimontovat šatní tyče na ramínka. Na jednotlivé oblečení se již prodávají speciální ramínka – držák na pásky a šátky, držák na kalhoty. Nejenže ušetříte hodně místa a s nákupem oblečení se nebudete muset omezovat vůči prostoru, ušetříte si i zbytečné žehlení poskládaného oblečení z komínků v šatní skříni.

Nadále nezapomeňte na úložné boxy. Pod každý stůl v domě – dětský, pracovní nebo i konferenční můžete umístit úložný prostor ve formě například proutěných nebo látkových boxů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup