V našem dnešním článku se zaměříme konkrétně na značku PONER, která je považována za takovou novější. Možná už ji někteří z vás i stihli zaregistrovat. Ještě donedávna se tehdy ještě neznámá značka objevovala na soutěžích krásy a její nadčasové kousky každé soutěžící dodaly potřebný šmrnc. Určitě vás překvapí, že za touto značkou stojí dva sourozenci, kteří jsou velmi kreativní. Jedná se o Jakuba a Nikol, kteří tuto značku vytvořili již v roce 2015. Za velmi krátkou dobu se díky skvělému sourozeneckému vztahu a vzájemné pomoci dostali na přehlídková mola.

dívka v kožené bundě
Sourozenci Ponerovi, začali se svými prvními kousky na svém malém bytě v Praze. Ze začátku tvořili pouze spodní prádlo, které prodávali tanečnicím. Později ale začali navrhovat, šít šaty a dokonce i zdobené róby. Nyní v jejich nabídce naleznete dokonce už i boty, kterým se přizdívá Ponerky, zdobené spodní prádlo, šaty, kostýmy a dokonce i zdobené zimní čelenky. Z jejich nabídky je opravdu z čeho vybírat.
Takovým specifickým rysem této značky je originální zdobení modelů. Může se jednat o ruční zdobení výšivkami, krajkami, ale především kamínky a všelijakými korálky, které jsou pro tuto značku specifické. Sourozenci si velmi potrpí na kvalitu látky, především u hedvábí. Jejich nabídka dokonce zahrnuje i svatební šaty, které díky tomuto způsobu zdobení působí jako pro princezny. Značka neprodává pouze vyhotovené modely, ale také modely na přání zákazníků. Díky tomu si získala velkou skupinu poptávajících a to především z řad celebrit.
dívka u schodů
Modely PONER jsou cenově dostupné, vzhledem ke kvalitě a originalitě. Pokud byste tedy chtěli mít v šatníku nejen originální ale i specifické kousky, pak určitě neváhejte a na sourozence Ponerovy se obraťte. Plesová sezóna již brzy opět začne a vy na ní můžete zazářit v úžasné róbě. Možná ale budete nějakou tu dobu čekat, než bude váš model zhotoven, jelikož již teď jsou sociální sítě značky PONER zaplaveny modely plesových a maturitních šatů. Najdete tam ale i fotografie spokojených zákaznic nebo fotografie samotných zakladatelů, kteří jsou zachyceni při výrobě jejich nejnovějších kousků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup