Znáte to. Kalendář ukazuje 23.12. a vy zběsile lítáte po nákupním centru ulovit nějaký ten dárek pro své blízké. Obchody jsou všakbeznadějně prázdné a vy propadáte panice. Říkáte si, že příští rok vše stihnete včas, ale kolotoč stresu se opakuje. Tak proč se tomu nevyvarovat a nenakoupit už teď?
děvče stojící u zdi
Jsou to opravdu slevy?
Spousta lidí nakupuje dárky pár dní či několik týdnů před svátky zejména kvůli slevám. V některých případech se může opravdu o slevy jednat, avšak většinou je to pouzereklamní tah pro přilákání zákazníků. Proto se nenechávejte zlákat výlohami, které hlásají SLEVY AŽ 90%, TOTÁLNÍ VÝPRODEJ, nemusí to být vždypravda.
Nenechte se tedy napálit a případnou výhodnou koupi si však můžete ověřit jednoduše pomocí internetových srovnávačů cen, kde uvidíte vámi hledané zboží za nejlepší cenu.
Můžete však i využit různých slevových akcí, které probíhají i v létě – doprava zdarma, 20% sleva na celý sortiment a jiné. Dárek vás tedy nemusí přijít tak draho, jak na první pohled vypadá.

Klid a pohoda nadevše
Vánoce jsou ještě daleko, lidé jsou na dovolených a vy si můžete nakoupit dárkyjiž teď. Před svátky si ještě poděkujete, že jste se vyvarovali vánočnímu šílenství v obchodech a nákupních centrech. Pokud však nechcete kupovat všechny dárky, kupte alespoň část a postupně každý měsíc dokupte něco dalšího, co vám padne do oka. Každý dárek si již můžete zabalit, opatřit jmenovkou a uschovat do skříně.
Nemusíte nakupovat pouze vkamenných prodejnách, ale také i na e-shopech, a nejen českých, ale i zahraničních – nemusíte se obávat, že dárek do Vánoc nepřijde.

I peněženka vám poděkuje
Pokud každý měsíc nakoupíte část dárků, a ne v prosinci vše najednou, může to prospět i vaší peněžence – nenakupujete horlivě a zbrkle, ale s rozmyslem.

nákupy v létě
Tímto jednoduchým nápadem si ulevíte od jedné stresové události navíc, a vše stihnete podle svých představ. Místo horlivého nakupování v prosinci si můžete péct cukroví a sledovat vánoční filmy z pohodlí vašeho domova a bez stresu. Pokud se však bojíte, že se dárek nebude líbit, nebojte se připlatit za prodloužení doby pro vrácení zboží – některé kamenné obchody nebo e-shopy tuto službu mají izdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup