Mohlo by se zdát, že na tom vlastně nic není. Předpisy stanovují, že má mít auto tolik a tolik světel, a tak si je stačí přepočítat a našroubovat do nich nějaké ty žárovky a je to.
Ovšem pravý opak je nebo aspoň může být pravdou. Protože ono nezáleží jenom na tom, má-li motorista dost funkčních světel, ale i na tom, jestli tato fungují tak, jak fungovat mají. Protože i tady může být vše v pořádku, ale zákonitě také nemusí.
brzdové světlo
Protože si doma v obýváku určitě nenašroubujete do lustru žárovku, jež je více než slabá, takže se sice ušetří na elektřině, ale efekt je nezáviděníhodný, ani si nenamontujete do chodby, kterou projdete během několika vteřin a zase ji opustíte, něco, co dlouho nabíhá a žádoucí efekt se dostaví až tehdy, kdy už to nepotřebujete. Případně nepoužijete v koupelně nějakou fórovou imitaci, jež co chvíli doslouží a vy tak mokří a namydlení musíte pobíhat po bytě a hledat náhradní, jež vám také nijak dobře neposlouží. A podobně jako tady je tomu i u automobilů.
večerní proboz
Žárovek do aut se nabízí celá řada, ovšem stejně jako leckde jinde ani zde není všechno zlato, co se třpytí. I zde se nabízí kvalita za nerozumnou cenu, kvalita za rozumnou cenu, nekvalita za nerozumnou cenu a laciný šunt. Což na první pohled nemusí být rozlišitelné, ale dříve nebo později se ukáže, jak se věci mají. Zda jste si vybrali nějakou prachbídnou napodobeninu kvalitního světelného zdroje nebo naopak .
Pokud chcete mít jistotu, že vám vaše reflektory budou prokazovat za všech okolností kvalitní služby, měli byste vsadit na značkovou kvalitu. Na něco, co je už stálicí a co má své zvučné jméno. Tedy třeba na Osram silverstar, což je jednoznačná kvalita.
Pokud si koupíte právě tyto žárovky, můžete si být jisti, že:
1) jsou opatřeny stříbrným vrchlíkem pro optické splynutí s pozadím reflektoru
2) hodí se do reflektorů s čirou optikou
3) jsou nejen bezpečné, ale i esteticky na úrovni
4) svítí o polovinu jasněji, než standardní halogenová žárovka
5) dokážou osvítit až pětasedmdesát metrů před vozidlem
6) v běžném provozu je lze bez problémů používat
7) mají dvojnásobnou životnost
8) a cena je tu vzhledem k výkonu více než příznivá
Tyto žárovky jsou tak ideálním řešením třeba i právě pro váš vůz. Protože je díky nim vidět dál, čímž se snáze zabrání případné kolizi a škodám na majetku a možná i zdraví či životě, a také vydrží o poznání déle než levnější žárovky, na něž naivní lidé sázívají v bláhovém domnění, že trochu ušetří. Neušetří.
A proto vsaďte na kvalitu i vy. I kdybyste snad byli tak bohatí, že byste si mohli kupovat levné věci.