Není jednoduché se cítit příjemně a bezpečně během vašich dnů, viďte milé ženy? Ale co udělat nejlepšího pro to, abyste se tak cítily a dopřály si pocit bezpečí i přes noc? Noste kvalitní ochranné pomůcky, které nikde neprotečou a budou vám dělat dobře na vaši kůži, protože v této oblasti je zejména nejvíce citlivá. Už jste někdy slyšela, co představují dámské menstruační kalhotky? Jedná se o klasické kalhotky ušité z nejpříjemnějších materiálů, které jsou v inkriminovaných místech posílené až pěti vrstvami, které sají tekutinu a nikde jí nepropustí. Navíc jsou vyrobené v České republice, takže budete mít i radost z toho, že podpoříte české ručičky.

vlozky

Podívejte se na jednotlivé modely značky MyFemini, která se výhradně soustředí na tento výrobek a která ho poskytuje v několika možných variantách, takže ani nikdo nepozná, že zrovna máte svoje dny. A vyzbrojit se s nimi můžete i na noc nebo https://www.zive.cz/stoprocentni-uspesnost/at-1022147/default.aspx třeba po porodu. Jsou složené ze stoprocentní bavlny, která bude objímat vaší kůži v těchto místech, takže nebude docházet k žádnému podráždění, což třeba například jednorázové hygienické potřeby častokrát způsobují. Podpořte životní prostředí tím, že už nebude kupovat tyto jednorázové záležitosti, které obsahují plasty, tudíž se nikdy nedokáží volně v přírodě rozložit.

tampony

Věnujte raději investici do něčeho, co vám nějaký ten pátek vydrží, a hlavně po vyprání můžete dále používat. Dbejte o sebe a představte si, že byste během svých dní cítila pohodlí, nic by vás neznervózňovalo a cítila byste se tak více šťastnější, což jak víte, v tomto období, během tohoto týdne opravdu není lehká věc a své o tom jistě ví i vaše nejbližší okolí. Za jeden až tři dny jsou u vás a můžete si tuto plnohodnotnou náhradu tamponů i vložek vyzkoušet a třeba si jich pak ještě koupíte dalších několik, aby byly pokryty všechny vaše dny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup