Nemusíte přemýšlet dlouho nad tím, proč právě Vám byl nabídnutý takový post ve firmě. V podstatě ten nejvyšší. Jen tak se vedení firmy nerozhodlo. Sledovalo Vaše pracovní výsledky a věří v to, že firmu povýšíte díky svým nápadům. A neříkejte, že Vás něco nenapadá už nyní!
Musí Vám být jasné, že jedině plynulou návazností všech činností, které ve firmě každý den probíhají, se dá vytěžit prosperita, zisk a renomé firmy. A tady by mohl být ten kámen úrazu.

aplikace

  • Plynulost činností nenavazuje plynule, natož s očekávaným efektem.
  • Komunikační tok informací je veden, jakoby v mlze.
  • Přehlednost práce jednotlivých úseků je zastřená tmou.

A to je Vaše příležitost k učinění fatálního zásahu. Zaveďte ve firmě kvalitní systém, čili podnikový software!

Už jste někdy viděli vnitřek ručičkových hodinek na Vašem zápěstí? Jak jednotlivá ozubená kolečka spolu s pružinkami pracují? I ty nejtitěrnější součástky mají svou důležitou funkci. Bez nich by se hodinový strojek nerozchodil. Nebo by neukazoval správný čas. Hodinky by se zpožďovaly, nebo předcházely. Představte si tento strojek, jako by to byla firma, která Vám byla svěřena. A Vy máte tu moc tento strojek seřídit tak, aby pracoval spolehlivě, efektivně a bez závad. Věřte, že s kvalitním podnikovým softwarem to dokážete hravě.

čas

Počítejte s tím, že to budete mít těžké a že problémy s přechodem na nový systém určitě nastanou. Pokud Vám během celého procesu renovace systému dojdou síly, pohlédněte do útrob svých hodinek. To je Váš cíl. To Vás opět vzpruží a přesvědčí o tom, že děláte správnou věc. Výsledky Vaší práce se dostaví hned během prvních měsíců. A věřte také v to, že vedení firmy, které Vám firmu svěřilo, bude nakonec nadšené. Bude pokyvovat hlavami na důkaz své správné volby! Vyhřívejte se tedy na slunci úspěchu, o který jste se přičinili jen Vy sami!