Ano, starý dobrý vláček, hodně generací si s těmito malými železnicemi hrálo až do skoro dospělých let. Ale i dnes si dospěláci rádi s vláčkem zahrají. Dokonce je hodně sběratelů, kteří vlastní desítky různých vlakových souprav. Ale existuje ještě jeden vláček, ideální po tuto dobu, která je velmi náročná i pro rodiče a jejich děti. Chodit do práce a ještě se doma celý den věnovat svým dětem, které zatím nelze přemístit do uzavřených škol a školek? Je to náročné, všechny dětské knížky jsou přečtené, pohádky už znají vaše děti nazpaměť, omalovánky jsou vybarvené, televizní pořady už dokonce nebaví ani rodiče. Tak co s tím, kde je možná pomoc?

chlapec a vláček

Ano, samozřejmě, že pomoc existuje. Tou pomocí je uvedený vláček, mašinka Tomáš koleje https://www.masinka-tomas.cz/c/trackmaster-motorized-railway-masinka-tomas. Takže na pomoc přijíždí tento hrdina vašich dětí. Ale to není jen tak ledajaký hrdina, je totiž pojízdný, má vlastní koleje, vlastní motorek. Můžete si doma pomocí kolejí, které jsou různých tvarů, postavit opravdu dlouhou železnici. Ale použijete nejen koleje, je zde celá řada doplňků, jako jsou výhybky, nádraží, mosty, jeřáby na nakládku zboží na vagóny. Rodiče si mohou samozřejmě také hrát, tak jako za dětských let.

modrý vláček

Spolu s dětmi vytvoří tajemný ostrov Sodor, kde mašinka Tomáš spolu se svými přáteli bydlí a kde se každý den odehrává spousta dobrodružství. Takže rodiče máte inspiraci, ale to není všechno. Vaše děti budou mít velkou radost, a to nejen z vláčku a jeho dalších kamarádů z ostrova Sodor, ale také i z magnetů na ledničky, samolepek, barevných voskovek, her, triček, různých skládaček a dokonce z karetních sad, kde nechybí Černý Petr. Ale to není všechno, sortiment věcí s obrázkem mašinky Tomáš je skutečně velmi široký. Mohou to být kromě plyšových hraček i nalepovací tetování, peněženky, omalovánky, skládací puzzle, odznaky, věci do školy a knížky, kde je tolik dobrodružných příběhů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup