Když vynecháme dřinu, kterou tato práce bezesporu je, musíme brát v potaz zdravotní aspekty. Zničené páteře, namožené svaly a další úrazy se při fyzické práci nějak neberou v potaz, a přece jsou a existují. A věřte, že ten či onen člověk nedělá tu práci pro své potěšení. Dělá ji, protože mu většinou nic jiného nezbývá.

Těžká technika

Objednáte-li si takovou partu kopáčů, asi budete žbrblat, že jich pár kope a pár se dívá. Zkuste si to. Vezměte do rukou krumpáč a kopejte v jednom kuse. Uvidíte, jak dlouho vydržíte. Chlapi se prostě střídat musí. Tak jako v ledním hokeji tak i při této dřině. A to neprobíráme obtížnost terénu.

Zemní práce Praha je firma, kde mají na takovou práci právě tyto kopáče, ale věřte, že je nasazuje jen tam, kam jejich technika nemůže. K tomu může být více důvodů. První je ten, že tam prostě nevjede. Není to z důvodů, že by to nedokázala, ale přes různé zákazy, ploty a soukromé pozemky. Skutečně nelze projet betonovým plotem, nebo pěti sousedům přes zahradu jen proto, že vy potřebujete díru na bazén.

Druhý důvod je ten, že i tato firma je povinna si zjistit všechny dosažitelné údaje o tom, co je u vás v zemi již položeno. A pokud tam vede třeba plyn, nebo nějaké kabely, tak technika musí zůstat stranou, protože by mohla napáchat velké škody. Nanejvýš může zabrat tam, kde to je bezpečné, ale pak přicházejí na řadu silní mužové s lopatami a jiným nářadím. Ti však také musí postupovat opatrně.

Nářadí pro ruční práci

Samozřejmě že tyto práce se netýkají jen výkopu pro bazén, ale všech zemních prací. Jako je třeba i klidně i vrtání děr na plot. Nebo pokládka nového potrubí plynové přípojky. Takových prací je spousta a než aby je člověk dělal sám, je právě lépe si objednat výše zmíněnou firmu. Rozhodně to stojí za ten čas a námahu, která může skončit i v nemocnici. Proto zvažte spolupráci a věřte, že si tím ušetříte mnoho problémů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup