Samozřejmě je dobře pokud vás nevěra obchází velikánským obloukem. Přeju Vám nadále, aby to tak zůstalo a nikdy jste nevěděla, jak moc bolí, když Vás zradí váš muž či přítel, lže Vám do očí, vymlouvá se a utíká Vám za jinou. Podvedenou ženu často napadají otázky, které řeší sama v sobě. Často jsou to otázky, v čem může být milenka jiná, lepší, proč její partner vymění několik let vztahu za pár minut s cizí ženskou v posteli, proč nemyslí na to, co to provede s jejich vztahem a s dětmi, až zjistí, že tatínek chodí na zálety?
stopa po řasence
Jsou to otázky, na které vy sama nedokážete najít správnou odpověď, a možná ani Váš partner ji nenajde. Začnete se podezřívat, hledat na sobě chyby, ale ono mnohdy jde jen o sexuální chtíč, proč to Váš milý provedl, nijak nepřemýšlel, protože se řídil chtíčem. Další kámen úrazu je, že nebudete vědět, jestli Váš vztah zahodit či odpustit, hodit to za hlavu a jít dál. To vše záleží na Vaší povaze a odhodlání nevěru OPRAVDU odpustit.

Dá se nevěra odpustit?

Je to téma hodně sporné, dá se těžko uvést, co je a co není správné v této situaci udělat. Každý máme jinou povahu a dokážeme se jinak povznést přes to, že náš muž uklouzl a skončil v posteli s jinou ženou. Záleží také dosti na tom, za jakých okolností se to stalo, pokud už to mezi nimi byl paralelní vztah a byla přítomna láska, zda se to dělo opakovaně. Pokud se rozhodnete, že svému muži dáte ještě šanci, chtějte omluvu, chtějte slib, že s milenkou skončil a že se nic takového dít už nikdy nebude, nenechte si zatajovat věci, které dělá ve svém volném čase, ale nehlídejte ho jako matka. Zkuste si promluvit o věcech, které ve vztahu chybí Vám i Vašemu muži a zkuste se to napravit. A co je hlavní: pokud jste se opravdu rozhodla jít ve Vašem vztahu dál po ujasnění okolností, dejte si pozor, abyste při každé i malé hádce muži pořád nepředhazovala jeho nevěru. Pokud nejste schopna jako by „úplně zapomenout“ nechoďte do pokračování ve vztahu, raději to vše zabalte a jděte o dům dál, jelikož to nebude nikdy dobré a pomyslný Damoklův meč bude nad Vaším vztahem viset navždy.
omluva s prstenem
Návodů na to jak přejít nevěru je mnoho, každý z vašich známých Vám dá nějakou radu, ale ne vždy se jí můžete řídit. Pokud za to Váš muž stojí a neděje se to opakovaně, řiďte se svým srdcem, zkuste na tenhle uzlíček ve Vaší důvěře zapomenout. Je jasné, že tam ten uzlíček vždy bude a vy si na něj vzpomenete, ale skončit Váš vztah můžete vždy, když si třeba uvědomíte, že ta nevěra byla impulzem, že ve Vašem společném vztahu není něco v pořádku. V závěru bych Vás chtěla poprosit, ať hrajete fair play oba ve vztahu a nemáte před sebou žádné tajnosti. Nepodvádějte, jednejte se sebou navzájem s úctou. A pokud cítíte, že máte touhu po někom jiném, vztah řádně ukončete a pak teprve je čas na sexuální kontakt s někým jiným.