Máte pár dobrých přátel a máte rádi záhady, napětí a luštíte rádi hádanky? Pak tu pro vás máme návrh, jak strávit 75 minut plných nástrah v únikové hře. A hlavně neříkejte, že jste ještě o únikovkách nikdy neslyšeli. Princip únikovky je jasný už podle názvu. Musíte uniknout. Ale od začátku. Domluvíte se s kamarády a v počtu 2-5 se dostavíte k únikové místnosti, kde se dobrovolně necháte zavřít.

vězení

V případě, že máte s sebou klaustrofobika, je možné se domluvit s obsluhou, že vás doopravdy nezamkne, ale dveře za vámi určitě zavře. Obsluha vám většinou taky řekne něco k tématu únikové hry. Někdy je třeba utéct z vězení, někdy musíte odhalit zločince, někdy hledáte finální kód k otevření dveří. Variant je nespočet. No a dál? Jste v místnosti plné nejrůznější rekvizit, a vaším úkolem je prozkoumat vše, co je kolem vás. Vlézt do každé skříňky, otevřít každou knihu, rozebrat, co se rozebrat dá. V místnosti většinou nezůstane kámen na kameni, ale s tím se počítá. Musíte totiž najít každou možnou stopu, všechny klíče, kódy, dílky puzzle, a postupně rozplétat celý příběh, který vás dovede k cíli.

vězení mříže

Dostanete-li se do slepé uličky a nemůžete-li se pohnout dál, je většinou možnost nějakých nápověd. Není cílem obsluhy vás nechat zavřené v místnosti, a nejen proto, že po vás už se těší na hru další skupinka.

V únikovce se můžete potkat s nejrůznějšími šiframi, které ale nikdy nevyžadují nějaké zvláštní vědomosti, a proto po vás obsluha bude při vstupu chtít, abyste vypli své mobilní telefony. Zkuste únikovou hru Hradec Králové www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove a zjistíte, jak rychle umí 75 minut uplynout a ať už úkol splníte nebo v místnosti vybouchnete, užijete si neuvěřitelnou zábavu, kterou budete s kamarády ještě dlouho poté rozebírat. Užijte si hru a nikomu neprozrazujte žádný z kroků vedoucích k řešení. Okradli byste další hráče o napětí ze hry, které s ubývajícím časem zažije na vlastní kůži každý hráč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup