Mít vlastní bydlení je určitě výhodné, takže se do něj vyplatí investovat. Hodně však záleží na to, jestli najdete cenově zajímavý byt nebo vhodnou alternativu.

Vlastní střechu nad hlavou může mít skoro každý

V dobách ne úplně minulých nebylo vůbec složité ani nikterak nákladné. Tedy nákladné to bylo, jenže když to porovnáte s dnešními cenami, prakticky si tehdy byty rozdávaly za hubičku. To už dnes neplatí a obytné nemovitosti jsou naopak dražší než kdykoliv předtím. A v čem je chyba? Předně v nedostatku bydlení. A tam kde je poptávka a zároveň nedostatek, tak jdou ceny neúměrně nahoru. Zájemci o nové grafické karty by mohli vyprávět. Tato problematika se netýká pouze hlavního města, případně dalších stotisícových měst v České republice, ale i zapadlých městeček a vesniček kdekoliv na našem území.

Architekt

Samozřejmě, že ceny se kraj od kraje odlišují podle finančních možností tamních obyvatel, ale obecně je draho všude. Chcete-li bydlet, musíte přitlačit nebo se přestěhovat někam do podnájmu. Tedy alespoň v případě, že chcete na to jít standardní cestou. Pokud vám nevadí bydlet trochu méně tradičně, klidně si pořiďte mobilheim Lavarohouse. Pravděpodobně litovat nebudete.

Není to pro všechny

Samozřejmě je jasné, že nejde o bydlení, ze kterého by byli nadšení všichni, ale v případě, že vám jde hlavně o cenu, toto může být tím, co hledáte. Mobilní domy nejnovější generace ale rozhodně nejsou špatné, to vůbec ne. Vlastně jejich jedinou opravdovou slabinou je nedostatek prostoru, který prostě není dostatečně velký na to, aby v něm dokázala žít větší rodina. Páry či dokonce jednotlivci by se však stěžovat neměli. Jsou i lidé, kteří si pořídili dva stejné modely a zkombinovali je dohromady, čím dosáhli mnohem většího obytného prostoru. A pořád za přijatelné peníze. Jak již bylo řečeno, není to samozřejmě pro každého.

Cihly a peníze

Prodejny

Mobilheimy se v hojné míře využívají i jinak, třeba jako prodejny. Samoobsluhu z nich asi neuděláte, ale třeba hamburgery byste tak vyrábět a zároveň prodávat mohli docela v klidu. A ani k tomu nepotřebujete nejnovější verzi, bohatě si postačí s některou z předchozích.